SSM - SSM/HP

Grunto stabilizatorius skirtas traktoriams, kurių galingumas nuo 150 iki 300 AJ, maksimalus įsiskverbimo gylis iki 40 cm

 

Šis modelis yra pats mažiausias tarp tradicinių grunto stabilizatorių. Kompaktiškas dydis ir nedidelis svoris padaro šį modelį universaliu ir leidžia atlikti grunto stabilizavimo darbus net sudėtingiausiomis sąlygomis.

Šis modelis charakterizuojamas paprastumu naudojime, kas leidžia pasiekti aukštą našumą ir vientisą grunto smulkinimą dirbant teritorijose, kurios nepasižymi dideliu akmeningumu ir tai padidina įsiskverbimo gylis iki 40 cm.

Hidrauliškai reguliuojamas atraminis volelis (pagal užklausą) leidžia nurodyti įsiskverbimo gylį, priklausomai nuo užduočių su kuriomis susiduria specialistai.

Dviguba krumplinė pavara leidžia rotoriui dirbti stabiliai ir optimaliu greičiu, kuris gerokai sumažina jo devėjimąsi.

„HP“ modelio versija su padidinta pavara, specialiai suprojektuota ir skirta naudoti kartu su traktoriais, kurių galia iki 300 AJ.

Ant mašinos gali būti sumontuoti įvairūs pjautuvai, kas leidžia atsakyti į Klientų poreikių įvairovę ir tuo pačiu dirbti akmeningose teritorijose.

 

Serijinė komplektacija:

- Dviguba krumplinė pavara,
- Kardanas su sukamojo momento ribotuvas,
- Laisvos eigos pavarų dėžė su mova,
- Hidraulinis galinis skydas,
- SSM/HP modelis yra su padidinta pavara skirtas traktorimas, kurių galingumas iki 300 AJ.

 

Užklausos opcijos:

viršutinės traukos hidraulinis cilindras, hidrauliškai reguliuojamas atraminis volelis, reguliuojamas pagal aukštį kelių pavažos, reguliuojamas dozavimo grandiklis, galimybė įmontuoti rotorių su „A/3/HD“ tipo dantimis.