UML/SSL - UML/SSL/VT

Miškininkystės freza su rotoriumi ir fiksuojamaisiais dantimis, skirta mini krautuvams, kurių galia nuo 75 iki 150 AJ su dideliu hidrauliniu srautu.

 

Šis modelis yra atnaujinta versija, viena iš populiariausių FAE produktų asortimento.

Dizainas ir kokybė buvo visiškai atnaujinti: tvirtas ir kompaktiškas modelis UML/SSL išsiskiria ergonomišku dizainu, kuris operatoriui garantuoja puikų matomumą įvairaus darbo vykdymo metu. Padidinta įleidimo anga suteikia didelį frezavimo plotą rotoriumi, taigi ir didesnį produktyvumą.
Atsižvelgiant į gerą komplektaciją "Perjungimo vožtuvas" (“diverter valve”), kurį sudaro perjungimo vožtuvas ir su juo susijusios visos parinktys, modelis UML/SSL gali būti naudojamas kartu su mini krautuvais įvairių gamintojų, esančių rinkoje. "VT" modelio versijoje įrengtas hidraulinis stumoklinis variklis su automatiškai reguliuojamu srautu, padidina frezos našumą iki 50 %, tuo pačiu sumažinant išlaidas. Ant mulcerio rotorio gali būti montuojami įvairaus tipo kūjai, tai leidžia atsakyti į klientų rekalavimų įvairovę.

 

Serijinis komplektavimas:
- hidraulinis stūmoklinis variklis (63 cm3) su dvigubu apsauginiu vožtuvu, kuris turi antikavitacinę bei stabdymo funkciją,
- hidraulinė plokštė,
- reguliuojamo aukščio tvirtinimo bėgiai,
- stumdomasis rėmas,
- manometras kontroliuoti darbinį slėgį,
- hidraulinės jungiamosios žarnos.

 

Modelis UML/SSL/VT pateikiamas su hidrauliniu varikliu ir automatiškai reguliuojamu srautu iki 110 cm3.


Užklausų opcija:

reguliuojantis vožtuvas, tepalo aušinimo rinkinys, rotoriaus dantys pagal tipą "S/HD" arba "D".